Слідкуйте за новинами у Telegram
Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook
Карантин, дистанційний режим роботи та рідкі виходи на вулицю. Усе це призводить до того, що ми цілими днями сидимо вдома. А ще це велика спокуса поїсти чогось смачненького. Плюс до цього стрес та нерви, що теж б’ють по нашому психічному стану. І по виходу з карантину ми вже викочуємось. Звісно, такого не хочеться такого. Тож, ловіть кілька порад, як зберегти себе від зайвих кілограмів, не виходячи на вулицю.
Челенджі
Соціальні мережі, по типу Інстаграму чи Фейсбуку, зараз переповнені різними челенджами. Ви можете знайти той, який підійде саме для вас за складністю, з інвентарем чи ні. Завдання: виконати поставлену задачу, записати її на відео та публікуєте на своїй сторінці. Ви можете передавати цей челендж своїм друзям,, щоб і їх розворушити. До того ж, суперництво – це чудовий мотиватор.
Онлайн-заняття
Зараз багато тренерів та досвідчених зірок почали знімати відео своїх тренувань та викладати їх в Інтернет. Це чудовий шанс позайматись з тренером, якщо ви соромились ходити до зали, ще й безкоштовно.
Баланс їжі
Важливо в цей період звернути увагу на ту кількість їжі, яку ми споживаємо. У кожного свій режим харчування, індивідуальний обмін речовин та особливості організму. Проте відмова або зменшення кількості вживання «важких» страв однозначно позитивно вплине на загальний стан здоров’я. Менше вживайте випічку, печиво, тістечка, смажені м’ясо та картоплю тощо.
Скажіть «ні» фастфуду
Коли підете наступного разу до магазину, заздалегідь складіть список необхідних товарів. Не йдіть до супермаркету голодним. Це убереже вас від необдуманих покупок чогось шкідливого по типу шоколадок, чипсів чи газованки.
Розраховуйте кількість калорій на день
Їжа містить певну кількість калорій, яка дає нам енергію. Якщо ви будете споживати калорій понаднормово, ви будете набирати вагу. Зараз в інтернеті існує велика кількість програм, що порахують необхідну кількість калорій саме для вас. Програма розпише скільки калорій слід споживати для підтримки ваги, для її зменшення, скільки калорій в тому чи іншому продукті чи навіть страві.
Не їжте за комп’ютером
Це дуже спокусливо, не закинути щось під час дистанційної роботи чи переглядом кіно. Але ці кілька тістечок обернуться для вас додатковими кілограмами.
Відмовлятись від шкідливих звичок важко, але потрібно. Замінюйте солодощі на фрукти чи сухофрукти (але і їх не можна у великій кількості). Пийте більше води та чаю, адже інколи люди плутають відчуття голоду зі спрагою. Та будьте здорові!