Справжній чоловік встигає робити кар'єру, вирішувати сімейні проблеми, займатися собою, приділяти увагу собі і друзям, розважатися і стежити за здоров'ям.
Для того, щоб бути у всеозброєнні в будь-якій життєвій ситуації, необхідно мати багатий гардероб на всі випадки. Від застуди і дискомфорту відмінно захищає чоловіча термобілизна для холодної погоди, про яку ми детально розповімо в цьому цікавому огляді.
Сьогодні ми поговоримо про склад, призначення та вибір спеціальних утеплених речей для сильної статі. В цьому нам допоможе магазин https://ewashop.com.ua/biluzna/dlya-oboh/termo-biluzna/
Що повинно бути в складі термобілизни?
У продажу багато хорошої білизни з лавсаном, бавовною, поліестером, вовною, поліпропіленом. Найчастіше використовуються змішані тканини. Обов'язковий атрибут в термоодягу - це синтетична основа. Речі, зроблені тільки з синтетики, ефективно виводять вологу і довго служать, практичні навіть при жорсткій експлуатації. Щоб тканина була більш комфортною при дотику, виробники додають шерсть або бавовну. Ідеальний варіант - це одяг з модифікованого поліпропілену, цей матеріал абсолютно не вбирає вологу. У складі термобілизни може бути поліамід, бавовна, еластан, фліс, шерсть, меринос, еластан, поліестер, поліпропілен. Всі матеріали прийнятні. Синтетика не може вбирати вологу, білизна не деформується і довго носиться.
Склад хорошої термобілизни підібраний гармонійно. Таким чином, речі для спорту і активного відпочинку еластичні, мають добавки (спандекс, еластан, лайкра), приємно облягають тіло.
Для чого потрібна термобілизна? Спорт.
При занятті спортом чоловіки надягають двошаровий одяг. Шар знизу вбирає в себе і відводить вологу. Шар посередині виштовхує частинки вологи назовні, зігріває тіло. Зовнішній шар потрібен при тренуваннях на вулиці для захисту від природних факторів. Функціональна білизна підбирається по роду занять. Для лижного спорту потрібен посилений захист області паху, щоб лижника не переохолодити. Для катання на ковзанах потрібна найтонша білизна. Всім серферам потрібні річі, які швидко сохнуть. Для туризму варто купити речі з підвищеною гігієнічністю, так як можливість зміни одягу в поїздках часто відсутня. Для каякинга, яхт-спорту, рафтингу, туризму, альпінізму, гірських і бігових лиж, сноубордингу та інших фізичних навантажень на відкритому повітрі, потрібна особлива білизна.
Знаходження на природі, мінливі і несприятливі погодні умови - диктують свої правила. Одяг для екстремальних видів спорту вибирають з особливою ретельністю. Він буде коштувати дорожче, зате гарантує збереження властивостей протягом довгого часу. Наприклад, при сходженні по горах тривалістю в кілька днів актуальний довгий ефект білизни. Тут підійде виключно синтетика високої якості. Водні види спорту передбачають використання чистої синтетики.
Якщо ж мова йде про одяг для занять спортом на вулиці, не в екстремальних умовах, то допустиме використання вовни, бавовни. Виробники додають ці тканини, щоб відчуття при носінні білизни були максимально комфортними. Одяг з невеликою натуральної добавкою дійсно приносить виражений комфорт чоловікові, але через 3-8 годин природні волокна починають вбирати в себе воду і набагато гірше виводять вологу. Сноубордисти і гірськолижники використовують чисто синтетичні речі або синтетичні з додаванням натуральних ниток, так як їм важливі як вологовідштовхуючі, так і теплоізолюючі якості одягу. Яхтсмени, альпіністи, каякери і туристи купують тільки хорошу білизну з синтетики - тільки вона здатна витримати кілька днів, давати комфорт і тепло, це актуально для всіх пір року.
З огляду на вищесказане, при виборі білизни треба спиратися на те, який характер спорту.