Світовий ринок бізнесових структур як таких створювався віками. Адже після утворення держав, та чи інша країна - особливо ведучі країни світу старалися знайти точки дотику з іншими державами, ба навіть континентами насамперед у справах торгівлі. До прикладу з Азії доставлялися в Європу різні екзотичні приправи, фрукти, та тканини. Після відкриття європейськими мореплавцями Американського континенту тут утворювалися все нові держави, а значить потрібне було спілкування людства та розвиток міжнаціональних бізнесових стосунків в цілому. В кожній країні світу живуть нації які різняться з іншими створеними традиціями, нажитими віками стосунками між собою, та й релігійні навики теж відіграють не останню роль. Кожній притаманний вироблений нею менталітет, відносна цілісність думок, а відповідно існують і свої уявлення про створення світу.
Таким чином в бізнесових світових стосунках повинна зміцнюватися міжнаціональна єдність культурних традицій в цілому, а відповідно і розвиватися колективна психологія між партнерами. Світові науковці надавали велике значення національному характеру того, чи іншого народу. До прикладу філософ Еммануїл Кант доводив, що між французами і німецькою нацією існують значні відмінності. Тоді як французи дуже відвертий і галантний, та люб’язний у стосунках з іншими народ, а також допускають фамільярність, ба навіть легковажність, то німці в свою чергу набагато серйозніші і помірковані, та замкнуті. Французький історик Люсьєн Февр теж доводив про існування національного характеру народів. Цієї думки дотримувався і філософ Микола Лоський, та мислителі України Микола Костомаров і Володимир Винниченко, та інші світові науковці.
Тут не заперечиш що народ кожної нації має свою специфічну культуру, а значить існують різні стосунки у стандартах поведінки і спілкування, та навіть свої стандарти при знайомстві, чи привітанні з іншими. Та в ділових міжнаціональних відносинах потрібно дотримуватися міжнародних морально-етичних правил поведінки. В основі своїй ділові партнери різних націй повинні бути чемними і пунктуальними у стосунках між собою, дотримуватися толерантності, та поважати один одного. Представники різних регіонів повинні відноситися до іншої культури з повагою, як до рівноцінної своїй. Відповідно цьому потрібно мати знання тих, чи інших національних звичаїв, та традицій. В міжнародних бізнесових колах особливо різницька азійська і арабська модель поведінки між партнерами, адже вона відмінна європейській культурі спілкування. Ділові кола Європи у спілкуванні між собою не монолітні, а зазвичай поєднують різні види бізнесової поведінки між собою. Європейська культура міжнаціональних бізнесових стосунків працює за принципами автономної незалежності, яка гідна і притаманна людині, на відміну від культур колективізму арабського і азійського бізнесового кола. Створений інтернет-проект РозумнийУкр працює з клієнтами та виконавцями заказів, які проживають в Україні. Даний сайт сприяє швидкому і якісному розширенню клієнтської бази підприємців, а значить і географічної діяльності бізнесмена - https://rozumnyiukr.com/