Вибір безпечних для здоров'я людини і одночасно ефективних засобів захисту рослин (добрива в грамотному поєднанні з популярними фунгіцидами, інсектицидами, акарицидами і іншими компонентами) вимагає відповідального підходу, знань і досвіду. Всі засоби діляться на біологічні та хімічні (так звані пестициди). Хімікати класифікуються за складом, дією, призначенням, способом проникнення.
Купити фунгіциди ви можете вже зараз на сайті інтернет-магазину lnzweb.com.
За складом:
- неорганічні (сполуки з ртуттю, фтором, міддю, миш'яком, барієм, бором, сірої і т. д.);
- органічні;
- біогенні (виготовляються з бактерій, грибів, вірусів, рослин і продуктів життєдіяльності).
По дії:
- контактні (шкідник гине від взаємодії з препаратом);
- системні (системно діють на рослинну, що призводить до загибелі шкідників від поїдання рослини).
При виборі кращих хімічних засобів захисту рослин слід керуватися не тільки рейтингами, але і рекомендаціями виробників, а також думкою експертів.
Список найкращих хімічних засобів захисту рослин
Найпоширенішою класифікацією пестицидів є облік по об'єктах застосування. Найчастіше вибирають такі засоби захисту рослин від шкідників і хвороб:
- інсектициди (від комах-шкідників, яєць і личинок);
- акарициди (від кліщів);
- родентициди (від щурів, мишей, гризунів);
- нематіціди (від нематод);
- гербіциди (знищення бур'янів);
- арборициди (від бур'янів деревних рослин);
- фунгіциди (від спор грибів);
- антибіотики (від збудників бактерій).
На відміну від органіки, хімічні засоби захисту рослин ді.ть ефективно і цілеспрямовано. Препарати випускаються в різних сумішах. Є порошки для розведення водою і сухого розпилення, концентрати і розчини, а також інші форми випуску. Залежно від обраного складу, належить підготувати відповідні механізми або обладнання для запилення, обприскування, протруювання грунту і рослин. До кожного препарату виробники пропонують докладну інструкцію і рекомендації щодо застосування.
У виробництві фунгіцидів використовується якісна сировина. Готова продукція активно бореться з різними патогенними інфекціями. Українськи та зарубіжні фермери все частіше використовують фунгіциди в ході обробки овочевих, зернових та технічних культур. Вітчизняні препарати забезпечують підвищення врожайності за рахунок профілактики розвитку грибкових захворювань. Всі представлені в інтернет-магазині засоби безпечні для здоров'я людини і тварин.