У наш час, час мобільності і швидкісного пересування по території планети, нікого вже не здивуєш перебуванням іноземців у тій чи іншій країні. Але цей факт часто викликає стурбованість керівництва економічно розвинених держав, в зв'язку з зростанням числа іммігрантів у країну. Не можна, звичайно, впевнено стверджувати, що Україна належить до економічно розвиненим країнам і потік іммігрантів у нашу країну просто «зашкалює», але це явище у нас існує і ми не можемо цього заперечувати. Для забезпечення контролю в'їзду та виїзду іноземців в Україні розроблена певна законодавча база, не ідеальна, але все ж краще, ніж нічого. Розглянемо її детальніше.
Якщо вам потрібно посвідка на тимчасове проживання в україні, то наша юридична компанія допоможе вам оформить його в найкоротші терміни.
Маємо три категорії «існування» іноземців або осіб без громадянства на території України: тимчасове перебування, тимчасове проживання і постійне проживання в Україні. Розрізняються вони, як не складно здогадатися, терміном перебування в країні. Тимчасове перебування - перебування на території України від декількох годин (транзитний переїзд) до строку, визначеного у візі (найчастіше - не більше 90 днів протягом 180 днів з дати першого в'їзду). Тимчасове проживання - проживання в Україні до одного року з можливістю продовжити цей термін. Постійне проживання - проживання в Україні на постійній основі, але документ, що посвідчує це право надається знову-таки на 1 рік, з можливістю його поновлення на наступний термін.
Якщо ви хочете отримати юридичну консультацію по міграційній праву, то зробити це можна на kirdapartners.com.ua.
Дане питання є досить складним і має безліч нюансів, які неможливо охопити в одній статті, тому цій темі буде присвячено кілька сторінок / статей. У даній статті ми розглянемо процес отримання посвідки саме на постійне проживання в Україні, так як по суті він є більш складним у порівнянні з іншими.