З коркової крихти пресують дуже великі циліндричні заготовки. Потім поміщають їх у спеціальний верстат, який обертає циліндр і підводить до нього найгостріший широкий ніж, знімає з заготівлі довгу тонку смугу, точно так само, як роблять березовий шпон для фанери. Корок настінний львів (http://ganok.com.ua/korok-wicanders/korok-nastinniy/) згортається в рулони і упаковується для продажу любителям екологічно чистих оздоблювальних матеріалів.

Різновид верстатів, являє собою великий механічний рубанок, який з невеликих уламків кори коркового дуба стругає дуже тонку широку стружку. Цей шпон хаотично наклеюється на паперову, або флізелінову основу, перетворюючи її в чудові дизайнерські пробкові шпалери.

Оздоблення стін шпалерами, або плиткою з корка

Шпалери з пробки наклеюються на попередньо заґрунтовані стіни. Якщо ви плануєте купити мансардні вікна (http://ganok.com.ua/mansardni-vikna/), то процес обклеювання корковими шпалерами нічим не відрізняється від наклеювання важких флізелінових  шпалер, з тією лише різницею, що підбирати малюнок пробки немає ніякої необхідності — все одно він буде скрізь різним.

Клей краще застосовувати такий, що рекомендує виробник шпалер — йому видніше. Тоді не доведеться нарікати на власну недалекоглядність. Така ж ситуація і з наклейкою пробкової плитки. Хороший клей — відсутність проблем в подальшій експлуатації.

Коркові шпалери

Як і при наклейці шпалер, повітряні бульбашки з-під плитки слід видаляти шляхом прокатування гумового валика. Ганчіркою при зайвому старанності можна пошкодити коркову поверхню. Плитки клеяться в стик, без зазорів (якщо, звичайно, дизайнер не придумав інакше).

І наостанок: деякі «умільці» радять обробляти стіни корковим покриттям для підлоги. На наш погляд це не зовсім розумно з економічної точки зору, адже такі будівельні матеріали інтернет магазин (http://ganok.com.ua/) не забезпечать стійкість до навантажень від ніг мешканців під час пересування по ньому, а по стінах ми ходимо не всі і далеко не завжди.