Випрямляч для волосся – корисний інструмент для створення різноманітних зачісок. Однак не всі знають, чим один випрямляч відрізняється від іншого: вони майже однакові на вигляд. При виборі можна орієнтуватися на розмір, можна - на виробника і марку, а можна просто вибрати найдорожчу модель і вважати, що це точно буде вдала покупка. Але найкращий варіант – розібратися в особливостях випрямлячів та вибрати оптимальний для себе прилад.
Одними з найкращих випрямлячів волосся є прилади виробництва французької компанії Rowenta. Їх можна придбати на сайті https://www.rowenta.ua/ДОГЛЯД-ЗА-ВОЛОССЯМ/Вирівнювачі/c/straighteners, який є офіційним представником Rowenta в Україні. Усі клієнти rowenta.ua завжди можуть розраховувати на гарантію якості та надійність пристроїв, що представлені на сайті. Більш того, за допомогою цього інтернет-ресурсу можна відшукати офіційних дистриб'юторів і замовити товари з гарантією ремонту та обміну за європейськими стандартами.
Потужність випрямляча та температурні режими
Класичний випрямляч представляє собою плойку з двома пласкими пластинами, які нагріваються і розпрямляють розміщене між ними волосся. Потужність приладу впливає на його швидкість нагрівання та максимальну температуру, з якою він може працювати. На ринку широко представлені моделі з потужністю від 20 до 170 Вт, золотою серединою вважатимуться значення 40-70 Вт. Найменша потужність актуальна для міні-стайлерів, велика – для професійних приладів, що використовуються в салонах.
Залежно від типу волосся використовують різну температуру його укладання, тому в сучасних моделях передбачено регулювання режимів — як правило, від 120 до 230 градусів.
-
Для тонкого, пошкодженого, світлого і фарбованого волосся рекомендується використовувати температуру не вище 140 градусів.
-
Для натурального та здорового волосся — до 180 градусів.
-
Якщо у вас темне, густе, жорстке або кучеряве волосся, для укладання підійде і висока температура до 230 градусів.
Матеріал покриття
Від покриття пластин залежить те, наскільки дбайливо праска буде працювати з вашим волоссям. До основних його типів відносять:
-
Металеве – бюджетне покриття. Має великий недолік – нерівномірність нагрівання пластин;
-
Керамічне – розповсюджений матеріал, зручний у використанні;
-
Турмалінове – найякісніше та безпечне покриття з напівкоштовного мінералу, яке наносять зверху кераміки.