Як обрати оптимальну зарядну станцію не завадить знати кожному сучаснику. Це «виручалочка», яка в важких непередбачуваних умовах наявності ел/енергії допоможе не переривати використання звичних гаджетів та іншого приладдя, без якого життя вже не здається звично комфортним.
Ресурс Сан Енерджі (сайт магазину Правильне електроживлення) пропонує безліч цікавинок. Але в них треба хоч трохи зорієнтуватися, щоб не припуститися помилки.
Основні характеристики якісної зарядної станції
Важливі критерії вибору зарядної станції визначаються технікою, яку заплановано підключати до живлення цього плану. Кожний має індивідуальний список. Всі без виключення варіанти покрити складно. Але якщо, діяти з розрахувань на приблизно 4 години роботи (саме такої тривалості стандартне відключення енергії через війну), бажано обирати:
- Модель для живлення ноутбука та кількох гаджетів. Для цього вистачить мінімальної енергомісткості від 200 Вт/год.
- Модель для живлення ноутбука, кількох гаджетів, котла та деколи фена чи іншого схожого потужного приладу. Енергомісткість таких варіантів вже стартує від 400 Вт/год.
- Модель для живлення телевізора, холодильника, котла, комп'ютера. В такому випадку потреба в енергомісткості від 1000 Вт/год.
Щоб тривало забезпечити автономність певного приміщення без суттєвих обмежень, може знадобитися станція на 2000-3000 Вт та з додатковою можливістю підключити через модулі ще й додатково батареї.
Внаслідок розширення буде можливим підібрати енергомісткість.
Це загальні рекомендації, а тепер перейдімо до більш приватних критеріїв вибору.
Ключові параметри кращої зарядної станції
Перш ніж купити зарядну станцію на сайті магазину Правильне електроживлення, треба чітко визначити критерії підбору надійної зарядної станції.
По суті, зарядна станція є великим повербанком, в якому окрім очікуваних роз'ємів під USB, також є розетка та «гнізда» під живлення чисельних приладів побуту.
Це елементарний варіант пояснення. З технічної (професійної) точки зору станція така є зібраними в один корпус акумуляторною батареєю, зарядним пристроєм та інвертором. Причому на все це модуль управління спільний.
Додатково радимо також купити сонячну панель на сайті магазину Правильне електроживлення, або ж просто подивитися наявні варіанти, щоб мати уявлення загалом про пропозиції.
Вибір зарядної станції за ключовими показниками: що врахувати
Ключова порада під час вибору такої станції – підрахувати, скільки та якої техніки буде від неї живитися резервно.
Три «сценарії», які є найрозповсюдженішими, ми вже розглянули вище.
Але є й приватні нюанси вибору. Їх врахувати також важливо.
Що буде підключатися? Якщо мова про гаджети, тут все визначається потужністю. Але в плані побутової техніки можуть виникати певні нюанси.
Наприклад, опалювальний котел (газ чи тверде паливо значення не має). Він оснащений насосами, які в межах нагрівального контуру перекачують воду. Котли потужності з розрахунку приблизно на 50 м² споживають до 180 Вт. Це небагато. Але проблема ще в потребі забезпечення правильної струмової синусоїди. Більшість техніки порівняно споживає небагато в роботі. Але саме в час запуску потрібна так звана пікова потужність. І важливо, щоб обрана станція таку потужність витримувала.
Достатню ємність енергії також треба врахувати. Вимірюють її в ампер (міліампер)/годинах. І показник цей «повідомляє», скільки зможе віддати в певних умовах і в певний часовий проміжок акумулятор енергії. так, батарея на 200Вт/год зможе забезпечити роботу приладу, що споживає потужність 100Вт на дві години. Не чітко, приблизно, бо це в ідеальних мовах.
На роз'єми та порти станцій, звичайно, теж треба звернути достатню увагу. Що їх більше, то й техніки більше вийде в межах наявної потужності під'єднати до приладу.
Це основні поради, загальні. Якщо виникнуть індивідуальні питання, краще ще до замовлення поставити їх консультантам сайту.
Вдалого придбання.