На протязі останніх років в нашій країні зафіксовано великий приріст кількості наркоманів. Зараз, тільки відповідно офіційної статистики з боку МВС, в Україні існує 500 тисяч наркоманів, хоч зрозуміло, що насправді їх набагато більше.
Найпоширеніші райони залежності – столиця і південь. Але й у Львові цей смертельно-небезпечний спосіб пошуку нірвани не стоїть на місці, під його вплив підпадає все більше молоді.
Вік українських наркоманів дедалі молодшає
Вік вживаючих наркотики дедалі стає молодшим. Ця проблема стосується, в першу чергу, батьків, адже хто, як не вони найбільше потерпають за долю власних діточок, необачно втрапивших в біду.
І марно гадати, що такі проблеми особисто вас не стосуються, що ваша донька, або син, завжди була і буде життєрадісною й правильно інформованою. Краще все ж лишатися насторожі, приглядатися до настрою дитини, мати довірливі стосунки з нею.
Перші симптоми важко виявити, адже наркоманам вдається ховатися на період дії препаратів. Але якщо ви помітили певні зміни в поведінці дитини, вона часто блідніє, погано їсть, шукає усамітнення – не зволікайте, зверніться до клініки: лікування-наркоманії.com/reabilitatsionnyj-tsentr/reabilitatsijnij-tsentr-u-lvovi, бесіда зі спеціалістами буде, принаймні, корисною в цілях профілактики.
Найчастіше причиною впадання в залежність є певна проблема психологічного характеру. Тут замало буде однієї відвертої розмови з другом. З людиною, фанатично вживаючою наркотичні препарати, має певен час попрацювати професіональний психолог, який твердо укріпить віру в себе, допоможе відчути спрагу до іншого життя, покаже нові перспективи. Це клопітка праця, не одного дня. Звертайтеся за адресою: лікування-наркоманії.com/reabilitatsionnyj-tsentr/reabilitatsijnij-tsentr-u-lvovi/
Принцип лікування в реабілітаційних центрах
Лікування в клініках потребує наполегливості, але результат того вартий. Для лікування кожного спеціалісти добирають особливих засобів, але основні положення є загальними.
Діагностика
Найголовніше для початку, аби сам залежний відчув у собі жагу до одужання. Без допомоги друзів і родичів тут не обійдеться, вони мають вмовити наркомана завітати до центру, де дипломовані фахівці доведуть йому серйозність теперішнього стану. Тут відразу й буде проведено оцінку фізичного й психічного стану прибулого, зважаючи на особливості використовуваної речовини.
Детоксикація
Найважчий період. Ломка – дуже важкий іспит. Спеціалістами розробляється певна стратегія виводу пацієнта з абсинентного стану. Тут необхідний щохвилинний нагляд лікаря.
Реабілітація
Підбирається медикаментозне лікування, збалансоване харчування, спортивні заняття для активного дозвілля.
Адаптація в суспільстві
Тепер треба бути особливо стійким, адже після повернення в життєві будні можна знову потрапити під вплив минулого оточення. Хороший психолог порадить, як поводити себе.
Більш як 90% пацієнтів повертаються з клініки абсолютно незалежними, вольовими особистостями й починають дорожити власним життям, поважати його. Без допомоги дипломованих професіоналів подолати наркотичну залежність практично неможливо.
Не гайте часу, допоможіть близькій людині віднайти себе, звертайтеся: : лікування-наркоманії.com/reabilitatsionnyj-tsentr/reabilitatsijnij-tsentr-u-lvovi/