10:31, 2 січня
Що це означає й кому допоможе : в українській армії впроваджують «соціальні ліфти»
Військовослужбовці з освітою магістра і керівним досвідом не менше двох років у цивільному житті можуть призначатися на посади до категорії полковника
В Україні 2024 рік для ЗСУ закінчився ще однією революційною зміною — з 31 грудня в армії запроваджено «соціальні ліфти», що дозволить деяким бійцям займати різні посади. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко.
За словами Черногоренко, тепер військовослужбовці з освітою магістра і керівним досвідом не менше двох років у цивільному житті можуть призначатися на різні посади, в тому числі до категорії полковника.
На практиці це означає, що цим військовослужбовцям більше не треба:
- проходити курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів;
- укладати контракти на проходження військової служби.
«Чому це важливо? Багато сильних фахівців мобілізувалися до війська. Після величезного досвіду на керівних посадах. Після десятків реалізованих проєктів. Раніше без офіцерської освіти вони могли займати лише солдатські посади», — заявила заступниця міністра оборони.
Черногоренко наголосила, що армію треба поповнювати фаховими кадрами й давати управлінцям, які мають крутий досвід, всі можливості для розвитку.
«Армія має бути технологічною і сучасною. Кадрова реформа у війську — максимально на часі. І наша команда зробить все, щоб це відбулося», — резюмувала вона.
Інформує borgexpert.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
live comments feed...