
00:40, 4 квітня
Новий пакет допомоги на 100 млн доларів Південна Корея виділила Україні
Південна Корея передала Україні новий пакет допомоги на суму 100 мільйонів доларів.
«Я був радий поспілкуватися з Чо Те Юлем і подякувати Республіці Корея за її підтримку, в тому числі за сьогоднішній новий пакет допомоги у розмірі 100 мільйонів доларів», – написав Сибіга.
Український міністр також підкреслив важливість участі корейського колеги в засіданні міністрів НАТО, що стало сигналом про тісний зв'язок між безпекою Європи та Індо-Тихоокеанського регіону. Крім того, сторони обговорили стратегічні питання та акцентували увагу на необхідності протидії поглибленню співпраці між росією та КНДР, що становить загрозу для обох регіонів.
Нагадаємо, в лютому Південна Корея через Програму розвитку ООН в Україні надала грант у розмірі 20 мільйонів доларів для відновлення Херсонської, Сумської та Запорізької областей.
Інформує slovoidilo.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
live comments feed...