
12:06, Сьогодні
у ЦПД РНБО розповіли про ситуацію на Харківщині та Сумщині, курщині і бєлгородщині: бої в прикордонні
Прикордоння з росією залишається зоною напруги з ворожими ДРГ та штурмовими групами.

Станом на зараз на Сумщині-Курщині-Бєлгородщині відбуваються бої в прикордонні. На Харківщині ворог діє на Вовчанському, Куп’янському напрямках, але без проривів. Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко у суботу у Telegram, передає УНН.
Деталі
"Прикордоння з росією залишається зоною напруги, там постійно діяли ворожі дрг, намагаються працювати штурмові групи, тривають бої. Але і для росії прикордоння - це теж зона напруги до того часу, поки вони не припинять війну", - написав Коваленко.
Станом на зараз бої на Сумщині-Курщині-Бєлгородщині відбуваються в прикордонні. Харківщина - ворог діє на Вовчанському, Куп’янському напрямках, але без проривів
- зазначив Коваленко.
Нагадаємо
Ворог малими штурмовими групами намагається створити "сіру зону" в межах Сумської області, проте українські захисники результативно завдають по них ураження. Щоденно такі групи намагаються переходити кордон, щоб накопичитися на території України, вказали у ДПСУ.
Інформує unn.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
live comments feed...